iPhone 3G, Vodafone’lularla buluşacak

Vodafone, Apple ile Haziran ayında imzaladığı anlaşma doğrultusunda iPhone 3G'yi bu yıl içinde Türkiye'de...

19.08.2008 - 10:31 | MediaCat

Vodafone, Apple ile Haziran ayında imzaladığı anlaşma doğrultusunda iPhone 3G’yi bu yıl içinde Türkiye’de satışa sunacağını bildirdi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Apple ile iki ay önce yaptığımız anlaşma kapsamında kamuoyuna duyurduğumuz gibi iPhone 3G Türkiye’ye geldiğinde Vodafone aboneleriyle buluşacak. Vodafone Türkiye olarak, 11 Haziran 2008 tarihinde web sitemiz üzerinden başlattığımız ön kayıt sürecinin gördüğü yoğun ilgiden son derece memnunuz. iPhone 3G’nin Türkiye pazarına sunulması Vodafone’un Apple ile Haziran’da yaptığı global anlaşma kapsamında belirlenen takvim çerçevesinde olacak. Bu süreçte, diğer pazarlarda olduğu gibi Türkiye’de de Vodafone’un ardından, iPhone 3G için Apple’la anlaşan başka operatörlerin de olması gayet doğaldır.”

iPhone 3G’yi halihazırda pek çok ülkede aboneleriyle buluşturan Vodafone, dünya çapında büyük talep gören telefonu Türkiye’de de bu yıl içinde abonelerine sunacak.

Ön kayıt için: http://www.vodafone.com.tr/iPhone/iphone_form.php

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.