IPG açıklama yapacak

McCann Worldgroup Türkiye Başkanı Pınar Kılıç, Interpublic Group hakkında basında yer alan yolsuzluk iddiaları konusunda bir açıklama yaptı.

13.10.2005 - 00:00 | MediaCat

McCann Worldgroup Türkiye Başkanı Pınar Kılıç, Interpublic Group hakkında basında yer alan yolsuzluk iddiaları konusunda bir açıklama yaptı. Kılıç, yapılan denetimler sonucunda ortaya çıkan kayıt fazlası rakamın, ABD finans sistemi ile Türkiye finans sistemi arasındaki farklılıklardan kaynaklandığını söyledi. Medya risturnlarının ABD’de yasadışı kabul edildiğini, Türkiye’de ise yasal olduğunu belirten Kılıç ajansta kimsenin işine son verilmediğini, herkesin işinin başında olduğunu kaydetti.

Interpublic Group’un yöneticilerinin, durumu açıklığa kavuşturmak üzere yakında bir açıklama yapacağını söyleyen Kılıç, açıklama yapılmadığı takdirde ne yapacağı şeklindeki bir soruya karşılık olarak “O zaman sizinle bir daha görüşeceğiz” yanıtını verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.