İnternet Medyasında yeni dönem

Türkiye'de internetin kullanımını yaygınlaştırmak ve internet medyasının sorumluluklarını belirlemek...

28.04.2009 - 15:54 | MediaCat

Türkiye’de internetin kullanımını yaygınlaştırmak ve internet medyasının sorumluluklarını belirlemek ve sorunlarına çözüm bulmak için çalışan İMD – İnternet Medyası Derneği, 3. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetimini belirledi.

İnternet Medyası Derneği (İMD) 3. Olağan Genel Kurulu, üyelerin de aktif katılımıyla 25 Nisan 2009 tarihinde Haliç Üniversitesi’nde toplandı. 2 dönemdir başkanlık görevini üstlenen Hadi Özışık’ın geçmiş faaliyetlerini özetlediği kurulda, yeni dönemde görev alacak yönetim ve denetleme kurulu üyeleri belirlendi.

Divan Kurulu Başkanlığını Olay Tan’ın yaptığı Genel Kurul’daki seçimlerde İMD Yönetim Kurulu üyeliklerine Hadi Özışık, Fügen Toksü, Ünal Tanık, Halef Remzi Vayıs, Mahmut Kurşun, Hakkı Alkan, İlkan Gökyılmaz, Tanyel Yılmaz ve Ekin İlyasoğlu seçilirken, İMD Denetleme Kurulu’na Olay Tan, Bahri Kayaoğlu, Oktay Sağlam seçildi.

İnternet Medyası Derneği Yönetim Kurulu, genel kurul üyelerine teşekkür ederek, kullanıcı sayısının giderek arttığı internet dünyasında hem yayıncı sitelerin hem de faydalı bilgiyi doğru kaynaklardan almak isteyen internet kullanıcılarının istifade edeceği çok sayıda projeyi, kısa zamanda hayata geçireceklerini bildirdiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.