International Business Awards’dan GSK Türkiye’ye ödül

GSK Türkiye, dünyanın saygın küresel ödül organizasyonlarından biri olan "International Business Awards 2011"de ödüle layık görüldü.

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

GSK Türkiye, dünyanın saygın küresel ödül organizasyonlarından biri olan "International Business Awards 2011"de ödüle layık görüldü. Sağlık alanında iPad üzerinden çalışan yazılım proDG, "Uygulamalar ve İnteraktif Medya / Satış" kategorisinde birinci oldu. proDG hekimleri ve diğer sağlık profesyonellerini bilimsel gelişmelerle ilgili olarak hızla bilgilendirmeyi, tanıtım uzmanlarının işlerini etkin bir şekilde yapmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

International Business Awards 2011’e 40’tan fazla ülkeden, 3 bini aşkın başvuru yapıldı. International Business Awards, Yunancada "taçlandırılmış" anlamına gelen sözcüğün kısaltılmış hali olan "Stevie Awards" olarak da biliniyor. ‘Stevie’ ödülleri verilirken, şirket ve organizasyonlar yıl içindeki performansları, başarıları ve sosyal yaşama katkıları ile değerlendiriliyor.

Kazanılan ödülle ilgili bir açıklama yapan GSK Türkiye Satış ve Pazarlama Geliştirme Müdürü şunları söyledi:

"Günümüzde iletişim teknolojileri baş döndürücü bir hızla ilerliyor ve hem kurumlara, hem de bireylere büyük fırsatlar sunuyor. GSK’nın sağlık sektöründe bir ilke imza atarak geliştirdiği proDG yazılımı, kurumumuzun sağlık profesyonelleriyle olan ilişkilerinde yeni bir sayfa açtı. Teknolojiyi en etkin şekilde kullanma kararlılığımızın bir ifadesi olan proDG’nin ödül kazanması bizi çok mutlu etti. Bu alanda çalışmalarımız sürecek."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.