İnterdi sektöre hızlı giriş yaptı

Farklı olanın öne çıktığı dijital pazarlama sektörüne yepyeni bir ajans katılıyor. Alanında uzman, genç ve dinamik...

03.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Farklı olanın öne çıktığı dijital pazarlama sektörüne yepyeni bir ajans katılıyor. Alanında uzman, genç ve dinamik bir ekiple kurulan İnterdi, sosyal medya pazarlamasından dijital medya planlamasına, oyun tabanlı reklam uygulamalarından arama motoru pazarlamasına kadar pek çok alanda yaratıcı projelerle müşterilerine tam hizmet veriyor.

Türkiye’nin İlk Bilişim Hukuku Hizmeti Veren Dijital Ajansı
Dijital platformun bir bütün olarak ele alınmasının gerekliliği ile yola çıkan İnterdi, Türkiye’nin bilişim hukuku alanında hizmet veren ilk dijital reklam ajansı olma özelliğini taşıyor. Ajansın Genel Müdürlüğünü eski Isobar çalışanı Umut Gözen, Bilişim Hukuku ekibinin liderliğini ise aynı zamanda Bilgi Üniversitesinde Bilişim ve Teknoloji Hukuku Program koordinatörlüğünü de yürüten Dr. Leyla Keser yapıyor.

2010 yılında hizmet vermeye başlayan İnterdi’nin müşterileri arasında NTVMSNBC, Radikal ve Toplum Gönüllüleri Vakfı bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.