Instagram’da #Benim Gözümden MediaCat Tasarım Eki

MediaCat Tasarım Eki’nde tasarımcı gözlükleri yer alıyor.

05.07.2013 - 11:01 | MediaCat

MediaCat Temmuz 2013 sayısının eklerinden biri de Leo Burnett iş birliğiyle hazırlanan “Leo’nun Gözlük Dükkanı Tasarım Eki”.

Leo Burnett Reklam Ajansı kurucuları Leo Burnett’in sembol gözlüğünden yola çıkarak hazırlanan ‘Leo’nun Gözlük Dükkanı’ pantolon cebinde yıkanmış tüm taksi fişlerine adanıyor.

Sembolleşen gözlüğün maketinin de yer aldığı tasarım ekini Leo Burnett Reklam Ajansı şu sözlerle tanıtıyor:

“İnsan görüşten ibarettir. Gözünde hangi gözlük varsa, gördüğün de o oluverir. Tasarımcı dediğin bir onu takar, bir öbürünü çıkartır. İşe bir böyle bakar, bir şöyle…

An gelir, tüm görüşler bir noktada kesişir ve “fikir” yerini bulur.

Bu kitap tasarımı değil, tasarımcıyı anlattı.

Ne olursa olsun zihin tokluğu peşindeki kadınları ve adamları…”

Tasarımcıyı ve ajans yapısını mizahi gözlük tasarımları ile anlatan tasarım ekimizden yola çıkarak sizlerin de gözlüklerinize “göz gezdirmek” istiyoruz!

Tasarım eki ile birlikte verilen sembol gözlük maketiyle çektirdiğiniz fotoğrafları, gözlük tasarımlarınızı, masanızda duran, başınızın üstünde gezdirdiğiniz, gözünüzden hiç eksik etmediğiniz, dinlendirici, numaralı, siyah, kırmızı, kemik çerçeveli, çerçevesiz… kısacası  bütün gözlüklü fotoğraflarınızı Instagram’da #BenimGözümden hashtag’ine bekliyoruz.

Instagram’da MediaCat’i takip edebilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.