İnovasyon ve girişimciliğin itici güçleri buluşuyor

Terry Jones Brand Week Istanbul’da.

03.11.2015 - 11:34 | MediaCat

İnovasyon ve girişimciliğin itici güçleri buluşuyor

İnovasyonu akademik bir egzersiz olmaktan çıkarıp gündelik hayata yerleştirmek… İşte bütün mesele bu! Kalabalıkların en etkili bulduğu hikâyeler genellikle en kişisel, en samimi olanlardır. Travelocity.com ve Kayak.com’un kurucusu, Wayblazer Yönetim Kurulu Başkanı Terry Jones inovasyon anlayışını ve girişimcilik konusundaki tüm sırlarını Brand Week Istanbul’da paylaşmak üzere Türkiye’ye geliyor.

Brand Week Istanbul kapsamındaki Digital & Mobile Day’de sahne alacak Jones, sunumunda kendi deneyimlerini paylaşacak; ancak dinleyicilere iyi bir takım kurmanın, inovasyona açık bir kurum kültürü yaratmanın inceliklerini anlatmakla yetinmeyecek, bu hedefe varacak yolun adımlarını teker teker sıralayacak. İnovasyonu seven ama nereden başlayacağını bilemeyenler 20 Kasım’da Brand Week Istanbul’da olmalı.

İnovasyon aracılığıyla seyahat sektörünü köklü değişikliklere iten Terry Jones aynı gün Razorfish Global Teknoloji Direktörü Ray Velez ile birlikte Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek öğle yemeğinde BWI’u takip eden girişimcilerle buluşacak ve kendi uzmanlıkları ışığında deneyimlerini paylaşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.