İnnova iş geliştirme ekibine yeni bir isim

7 Nisan 2010 tarihi itibarıyla İnnova’da İş Geliştirme Koordinatörü olarak göreve başlayan...

14.04.2010 - 00:00 | MediaCat

7 Nisan 2010 tarihi itibarıyla İnnova’da İş Geliştirme Koordinatörü olarak göreve başlayan Bilgehan Baykal, finans sektöründen perakendeye, lojistikten otomotive kadar tüm sektörlere yönelik iş çözümlerinin satış ve iş geliştirme faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Baykal, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Marmara ve Maine Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen pre-MBA programını bitiren Baykal, 2000 – 2008 yılları arasında IBM’de Hizmetler İş Geliştirme Yöneticiliği,  Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticiliği görevlerinde bulundu. Baykal, 2003 – 2007 yılları arasında IBM’in Avrupa çapındaki 700 genç yönetici ve profesyonel için vermiş olduğu burstan yararlanarak Henley Management School’da MBA programını tamamladı. Ayrıca, Marmara Üniversitesi Kalkınma İktisadı Bölümünde yüksek lisans derecesi aldı. 2008-2010 arasında HP’de Müşteri Koordinatörü olarak çalışan Baykal, halen Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği iktisadı üzerine doktora çalışmasına devam ediyor. İnovasyon ve kalkınma üzerine çok sayıda makalesi olan Baykal, İngilizce ve Almanca biliyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.