İngiliz takıma İtalyan modacı

İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana İngiltere’nin Premier Lig ekibi Chelsea ile 3 yıllığına...

29.07.2010 - 00:00 | MediaCat

İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana İngiltere’nin Premier Lig ekibi Chelsea ile 3 yıllığına takım kıyafetlerini tasarlamak için anlaştı.

Yapılan açıklamada önümüzdeki 3 yıl Chelsea’nin resmi takım kıyafetlerini ve yeni stadyum alanlarını tasarlayacak. Futbolun kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren modacılar şu açıklamayı yaptı: “Futbolu çok seviyoruz. Sağlıklı bir rekabet için bu spor dalı günümüzde çok önemli bir rol oynuyor. Futbol tutkuyu ve disiplini simgeliyor. Milan’ın hiç bir maçı kaçırmıyoruz. Milan ve İtalya Milli takımının kıyafetlerini de biz tasarlıyoruz. Chelsea ile ortaklığımız bir yurtdışında ilk olacak.” Chelsea’nin teknik patronu Ancelotti’nin giyeceği kıyafet de belli oldu. Milan’ın eski hocasının giysileri Chelsea’nin renklerini yansıtacak. 2009 yılında 1.4 milyar dolar ciroyu yakalayan Dolce&Gabbana, kıyafetlerin yanı sıra takımın Stanford Bridge stadyumundaki VIP bölgelerinin tasarımını da yapacak.

hurriyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.