İngiliz İşçi Partisi Saatchi & Saatchi dedi

İngiliz İşçi Partisi (Labor Party), önümüzdeki seçimler için geçmişte Margaret Thatcher’ı zirveye taşıyan

13.09.2007 - 16:17 | MediaCat

İşçi Partisi (Labor Party), önümüzdeki seçimler için geçmişte Margaret Thatcher’ı zirveye taşıyan Saatchi&Saatchi ile anlaştı.

Campaign’in haberine göre, Saatchi&Saatchi İngiltere’nin en yüksek profilli reklam bütçelerinden biri olan İşçi Partisi’nin seçim kampanyası için, kısa listede olduğu açıklanan ajanslardan Beattie McGuinness Bungay, Profero ve Albion’un arasından sıyrıldı. Yaratıcı fikirlerinin derinliği ve genişliği ile İşçi Partisi’ni etkilemeyi başaran Saatchi, kampanya için yönetici ve yaratıcı yönetmen Kate Stanners’ı görevlendirdi.

İşçi Partisi’nin genel seçim koordinatörü Douglas Alexander ise yaptığı açıklamada Saatchi&Saatchi ile çalışacak olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Alexander, bunun hem kendisi, hem Kate Stanners hem de Saatchi&Saatchi için ufuk açıcı bir durum olduğunu, başbakan adayları Gordon Brown’ın gücüne ve inancına yaratıcılık eklendiğinde, ülke için en iyiyi yapma fırsatını elde edeceklerini de sözlerine ekledi.

Thatcher’ı 1979’da zirveye taşıyan “Labor isn’t working” kampanyası ile Saatchi&Saatchi herkesçe tanınan bir isim haline gelmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.