ING Bank’tan yeni atama

ING Bank Türkiye'de yeniden yapılanma kapsamında gerçekleştirilen atamalar sürüyor...

20.01.2009 - 14:51 | MediaCat

ING Bank Türkiye’de yeniden yapılanma kapsamında gerçekleştirilen atamalar sürüyor. Son olarak, ING Bank Şubeler Satış Yönetimi Grup Müdürlüğü’ne Tanju Mumcu atandı. Tanju Mumcu, ING Bank Türkiye’nin şubeler kanalıyla gerçekleştirdiği desteğin daha da geliştirilmesi doğrultusunda yöneticilik yapacak.

İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan Tanju Mumcu, ING Bank’a katılmadan önce Pamukbank, Toprakbank, Kentbank, Demirbank, Dışbank ve Fortis Bank gibi finans kuruluşlarında yöneticilik yaptı.

1996- 1998 yılları arasında Demirbank’ta çalışan Mumcu; 1998 yılında katıldığı Dışbank bünyesinde Merkez Şube Müdürlüğü, Beşiktaş Bölge Müdürlüğü ve Ticari Bankacılık Türkiye Satış Yönetiminden sorumlu Satış Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Tanju Mumcu, 2005 yılından 2008 yılı sonuna kadar ise Fortisbank Küçük İşletmeler ve Bireysel Bankacılık Türkiye Şubeler Satış Yönetiminden sorumlu Perakende Bankacılık Yönetici Direktörü olarak görev yapmakta idi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.