ING Bank’ta iki yeni atama

ING Bank'ta iki yeni atama yapıldı. KOBİ ve Ticari Bankacılık Genel Müdürü Yardımcılığı görevine...

22.02.2010 - 00:00 | MediaCat

ING Bank Türkiye’de gerçekleşen atamalarla; Yaprak Soykan Baltacı, KOBİ ve Ticari Bankacılık Genel Müdürü Yardımcılığı görevine, Turhan Özgüner ise Şube Yönetimi ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Yaprak Soykan Baltacı, İngiltere Reading Üniversitesi’nde Uluslararası Bankacılık üzerine yüksek lisansını tamamladı. Soykan, Türk Eximbank’ta başladığı kariyerinde sırasıyla Interbank, Demirbank ve HSBC’de farklı görevlerde bulundu. 2008 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılan Yaprak Soykan, yeni görevine kadar bankanın KOBİ Bankacılığı Grup Müdürü olarak çalıştı.

Şube Yönetimi ve Satış Genel Müdürü Yardımcılığı görevine getirilen Turhan Özgüner, Hollanda’da Inholland Üniversitesi Uluslararası Pazarlama Yönetimi bölümünden sonra, yüksek lisansını yine Hollanda’da Tilburg Üniversitesi’nde tamamladı. Kariyerine 1994 yılında Hollanda’da bankacılık ve sigorta alanında başlayan Özgüner, 1997 yılından itibaren ING Grubunda farklı görevlerde çalıştı. 2008 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılan Turhan Özgüner, 2008’den bu yana Konut Finansmanı Pazarlama Grup Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.