INFLOW Katar Summit için geri sayım başladı

Sosyal medya fenomenleri Katar'da bir araya gelecek.

21.02.2018 - 11:22 | MediaCat

INFLOW Katar Summit için geri sayım başladı

Dünya genelinde milyonlarca kişinin seyahat, moda, yemek ve teknoloji tercihlerine yön veren dijital içerik yaratıcıları, blog yazarları ve sosyal medya fenomenlerini bir araya getiren INFLOW’un (Influencers of the World) yeni etkinliği INFLOW Katar Summit, 25 – 28 Şubat tarihleri arasında Katar’ın başkenti Doha’da düzenleniyor.

Zirvede yer alacak 60 farklı hesabın yöneticileri arasında Pretty Little Liars dizisi oyuncularından Shay Mitchell ve reality şovlarıyla dikkat çeken Alice, Nadine ve Farah Abdel Aziz kardeşler de yer alacak. Türkiye’den  Pelin Akil Altan – Anıl Altan çifti, Ahmet Erdem ve Murat Seven’in de katılacağı etkinlikte yer alan influencer’lar, sosyal medya ve blog hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile tüm dünyada toplam 80 milyon takipçiyle erişim sağlıyor.

INFLOW Katar Summit’in sponsorları arasında Qatar Tourism Authority, Qatar Airways, The Ritz-Carlton Doha, Shangri-La Hotel Doha, beIN, TRT World, Traccs ve Snipperwall yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.