İndirimli başvurular için yarın son gün

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan...

16.12.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat ve Digital Age, dünyanın en büyük pazarlama iletişimi etkinliklerinden biri olan New York Reklam Festivali’nin düzenleyicisi olan International Awards Group (IAG) ile kapsamlı bir işbirliği anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla MediaCat, bundan sonra IAG’nin Türkiye temsilciliğini üstlenmiş oldu.

IAG, önümüzdeki yıl 54.’sü düzenlenecek olan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri’nin yanısıra üç pazarlama iletişimi yarışması daha düzenliyor. Bunlar reklam ve pazarlamada etkililiği ödüllendirmeye yönelik AME Awards, finansal hizmetlere yönelik iletişim çalışmalarını ödüllendiren Midas Awards ve sağlık iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The Global Awards. Yapılan anlaşma çerçevesinde MediaCat  ve Digital Age tüm bu yarışmaların Türkiye temsilciliğini yürütecek.

İNDİRİMLİ BAŞVURULAR İÇİN YARIN SON GÜN

18 Ekim’de başvuruları başlayan New York Festivali Uluslararası Reklam Ödülleri 2011’e indirimli başvuru yapabilmek için son tarih 17 Aralık. Yarışmaya başvurular nihai olarak 28 Ocak 2011’de sona erecek. Ödül töreni ise 6 Mayıs 2011’de New York’ta yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.