İndir o afişi!

50 Cent’in rol aldığı ‘Get Rich or Die Tryin’ adlı filmin afişleri, ABD’nin çeşitli kentlerinde silah karşıtı grupların gösterdiği tepkiler üzerine billboard’lardan indiriliyor.

07.11.2005 - 00:00 | MediaCat

50 Cent’in rol aldığı ‘Get Rich or Die Tryin’ adlı filmin afişleri, ABD’nin çeşitli kentlerinde silah karşıtı grupların gösterdiği tepkiler üzerine billboard’lardan indiriliyor. Söz konusu afiş ünlü rap’çiyi bir elinde silah diğer elinde mikrofonla gösteriyor.

Afişin ülke çapındaki billboard’larda yer almasını sağlayan medya şirketi Clear Channel, artan tepkiler üzerinde Los Angeles kentinde ve Philadelphia eyaletinde afişleri billboard’lardan indirdi. Men United for a Better Philadelphia adlı şiddet karşıtı bir sivil toplum örgütünün lideri olan Bilal Qayyum, afişin sorunların şiddetle çözülebileceği şeklinde çok saldırgan bir mesaj verdiğini söylüyor.

Afişi tartışma yaratan filmde 50 Cent, rap’le uğraşmak için suç dünyasından uzak durmaya çalışan bir uyuşturucu satıcısını canlandırıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.