İlham öğrencilerden, tasarım Vestel’den

Vestel, Dünya Endüstriyel Tasarım Günü’nü öğrencilerle kutluyor.

01.07.2013 - 16:43 | MediaCat

Vestel, 29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü’nü üniversite öğrencileriyle birlikte düzenlediği tasarım atölyesiyle kutladı. Yaşar Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencilerinin endüstriyel tasarım denildiğinde akıllarına gelenler, Vestel ekibinin yeni televizyon tasarımına ilham verdi.

International Council of Societies of Industrial Design (ICSID) tarafından 2007’den beri düzenlenen Dünya Endüstriyel Tasarım Günü’ne destek veren tek Türk markası olmaktan gurur duyduklarını belirten Vestel Endüstriyel Tasarım Elektronik Bölüm MüdürüBurak Emre Altınordu şunları söyledi:

“Vestel olarak tasarımda farklılaşma sağlayarak tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hem şıklığı hem de kullanım kolaylığıyla öne çıkan yeni ürünler geliştiriyoruz. Bunun yanında Türk tasarım ve tasarımcısının markalaşması hedefiyle hareket ediyoruz. ICSID tarafından düzenlenen Dünya Endüstriyel Tasarım Günü’nünde öğrencilerden ilham aldığımız yeni tasarım televizyonumuz ile kutluyoruz. Vestel olarak tasarım denilince akla ilk gelen markalardan biri olarakböyle etkinlikleri desteklemeye devam edeceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.