İletişim danışmanlığına güven artıyor

ICCO İlkbahar 2005 dönemi Dünya Raporu sonuçlarına göre, iletişim danışmanlığı hizmeti veren ajanslara geçen seneye göre, daha fazla güven duyuluyor.

03.08.2005 - 00:00 | MediaCat

ICCO İlkbahar 2005 dönemi Dünya Raporu sonuçlarına göre, iletişim danışmanlığı hizmeti veren ajanslara geçen seneye göre, daha fazla güven duyuluyor. Artan güven de ajansların daha geniş bir çevrede kabul görmelerine neden oluyor. Şirketlerin halkla ilişkileri daha etkin bir pazarlama aracı olarak gördüklerini ve pazarlama kampanyalarını güçlendirmek amacıyla halkla ilişkilere daha fazla başvurduklarını gösteren araştırma sonuçları, halkla ilişkilerin yavaş yavaş reklamın yerini almaya başladığını da ortaya koyuyor. Medya ilişkileri ajanslardan en çok talep edilen hizmet olurken, en hızlı büyüyen sektörler bilişim, telekom ve teknoloji olarak karşımıza çıkıyor.
Avrupa, Asya ve ABD’den olmak üzere toplam 19 ülke derneğinin katıldığı senede 2 defa yapılan ICCO araştırması, dünya üzerinde 7 bin 500 personelin bulunduğu 586 ajansın görüşlerini içeriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.