İlan-Reklam vergilerinde online beyan

İlan-Reklam vergilerinde beyan dönemi başladı. Mükellefler, beyanlarını 1-31 Ocak 2007 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gelirler Müdürlüğü'ne giderek, posta yoluyla vaye e-beyanname sistemi ile elektronik ortamda verebilecek.

09.01.2007 - 12:18 | MediaCat

İlan-Reklam vergilerinde beyan dönemi başladı. Mükellefler, beyanlarını 1-31 Ocak 2007 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gelirler Müdürlüğü’ne giderek, posta yoluyla vaye e-beyanname sistemi ile elektronik ortamda verebilecek.

Yoğunluktan etkilenmemek için posta yoluyla müracaatı tavsiye eden yetkililer, posta yoluyla beyannaneme gönderilmesi durumunda, beyanname, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşmasını takiben 5 gün içerisinde kayıtlara girileceğini belirtti.

Online işlem yapmak isteyen Mükellefler, www.ibb.gov.tr adresinde yer alan “İlan-Reklam/Gelirler Müdürlüğü Mükellef Rehberi” içindeki borç öğrenme ve ödeme bölümünde yayınlanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.