MediaCat

İlahi Kreasyon 4

Yaz kafası nedeniyle bir mantık oyunu hazırladım size.

İlahi Kreasyon 4

Selamlar…

Yaz kafası nedeniyle bir mantık oyunu hazırladım size. Kimi gerçek, kimi kolpa olmak üzere Olimpos Dağı’nın kreatif sakinlerini az çok biliyorsunuz. Bu orijinal insanların davranış biçimlerini mantık oyununda konu edindim. Neredeyken hangi işle meşgul olduklarını ve bu işi yaparken kendilerini nasıl hissettiklerini soruyorum size. İstediğiniz tipten başlayabilirsiniz!

Görsellerin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

İlahi Kreasyon 4

İlahi Kreasyon 4

İpuçları

  1. Bozcaada’daki kooperatif evi yazlığında takılan tip, sanal alemle haşır neşirdir.
  2. Kendisini tam bir salak gibi hisseden tip, spor yaparken izlediği adamın gay olup olmadığını düşünmektedir.
  3. Kendini sıradan bir fani gibi hisseden tip, Herkül Mega Gym’de takılan tipten daha yetkilidir. Üstelik yetki bakımından bu iki tipin arasında bir tip daha var.
  4. Kendini insan tabiatı araştırmacısı gibi hisseden tipin en hoşlanmadığı tip, kendisini “çılgın bir dahi” gibi hissediyor.
  5. Kendini Charles Bukowski gibi hisseden tipin takıldığı yerde Poseidon Kapalı Yüzme Havuzu ve bu tip “kendisini salak gibi hisseden” tipe platonik aşık fakat bu tip kimseyi yarışlarda koşmaya ikna etmeye çalışmıyor.
  6. Patronunun sinirlenince tabletini duvara fırlatıp kırışını hatırlayıp hatırlayıp kahkaha atan tip, Reklam Tanrısı Jargon değil…

Bulmacanın çözümünü burada bulabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.