İki haber kanalı reyting yarışından çekildi!

Fatih Altaylı Haberturk'te yayınlanan yazısında iki büyük haber kanalının reyting yarışından çekildiğini belirtti.

26.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Fatih Altaylı Haberturk’te yayınlanan yazısında iki büyük haber kanalının reyting yarışından çekildiğini belirtti. Bu kanallar NTV ve Haberturk.

Fatih Altaylı yazısında "haber kanallarının reyting yarışının haber kanallarında kaliteyi düşürdüğünü, tek özelliği kavga edip reyting artırmak olan birtakım düzeysiz adam veya kadınların ekranları doldurduğunu, Türkiye’yi gereksiz yere gerip gereksiz tartışmalar başlattığını, entelektüel birikimin bir hiç noktasına indiğini" anlattığını ve büyük haber kanallarını bu yarıştan çekilmeye çağırdığını belirtiyor.

Reyting yarışlarında en büyük çekişme rayting oranları çok büyük olan NTV ve Habertük arasında yaşanıyordu. Fatih Altaylı çağrıyı özellikle bu kanallara yaptığını belirtiyor.

Fatih Altaylı’nın çağrısına kulak veren kanallar NTV Genel Müdürü Cem Aydın ve Habertürk TV adına da Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ’ın onaylarıyla reyting yarışından çekildirler.

Türkiye’nin iki büyük haber televizyonu NTV ve Habertürk artık reyting yarışından çıktılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.