İKEA’dan yeni Facebook yarışması

İKEA 'Sleeping Like a Princess' konseptini, kullanıcılarının ailesinin ve arkadaşlarının fotoğrafını yükleyebileceği bir uygulamayla genişletiyor.

03.04.2012 - 00:00 | MediaCat

İKEA ‘Bir prenses gibi uyumak’konseptini, kullanıcılarının ailesinin ve arkadaşlarının uyuyan fotoğraflarını yükleyebileceği bir uygulamayla genişletiyor.

İnsanların akşamları prenses gibi uyursa, gün boyu uyuyakalmayacağını göstermek isteyen yarışma, sadece 1.3 milyon İKEA Aile sadakat programı üyesine açık olacak. İKEA’nın direkt ve dijital ajansı olan Lida’nın tasarladığı proje kapsamında, İKEA Facebook sayfası üyelerine ‘Bir prenses gibi uyumak’ başlığıyla bir mesaj gönderdi ve harika bir uyku uyumak için gerekli olan şeyleri İKEA’dan kazanabilecekleri bir yarıışma önerisi sundu.

Uykuya dalan insanları, en muzip şekilde videoya alan yarışmacıların videoları Vimeo ve YouTube gibi video paylaşım sitelerinde yayınlanarak, insanları Facebook fan sayfasına yönlendirecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.