MediaCat

IKEA’dan evde bunalanlara nostaljik bir kaçış planı

IKEA Rusya, karantinanın dört duvarını mobilyalarıyla genişletiyor.

IKEA’dan evde bunalanlara nostaljik bir kaçış planı

Karantina döneminde sokağın özlemini çeken, sokakta maske ve eldivenleriyle yeterince eğlenemeyen çocuklarınız için açıkhava eğlencelerinin ruhunu yaşatacak bir uğraş mı arıyorsunuz? Belki de içinde sıkılan bir çocuğun değil, bu zor günlerden kendi çocukluğuna sığınarak kaçmanın yollarını arayan yetişkinlerin olduğu bir evdesiniz ve hem kendiniz hem de aynı evi paylaştığınız sevdikleriniz için eski güzel günlerin nostaljisini yaşamanızı sağlayacak bir değişikliğe ihtiyacınız var.

İçinde bulunduğunuz karantina koşulları ne olursa olsun, eğer yeterli mobilyaya sahipseniz, IKEA Rusya ve reklam ajansı Instinct’in bu sıkıntılı günlerde sizi bir nebze de olsa mutlu edecek bir önerisi ve bu öneriyi uygulamanızı sağlayacak birtakım talimatları var.

Pandemi döneminde evlerine kapananlara IKEA mobilyalarıyla kurabilecekleri altı çadır fikri sunan marka, herkesi, çadılarının fotoğrafını #StayHome etiketiyle sosyal medyadan paylaşmaya davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.