IKEA’dan aşk koltukları

IKEA Kanada, LGBTQ+ topluluğunu 10 farklı aşk koltuğuyla onurlandırıyor.

30.06.2021 - 14:55 | Gönül Hadımlı

Evlerin insanların kişiliklerini yansıttığı ve bireylerin evlerinde kendilerini iyi hissetmeleri gerektiği düşüncesinden yola çıkan IKEA, Kanada’da LGBTQ+ topluluğunu “Aşk Koltukları” ile onurlandırıyor.

10 koltuktan oluşan IKEA Aşk Koltukları, ilhamını her biri farklı bir cinsel kimliği temsil eden 10 bayraktan alıyor.

IKEA Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Lideri John Williams, cinsel kimliği ya da yönelimi fark etmeksizin tüm bireylerin kendilerini IKEA da dahil olmak üzere her yerde evdeymiş gibi hissetmelerini arzuladıklarını söylerken, IKEA Kanada’nın açıklamasına göre Aşk Koltukları, 2SLGBTQ+ topluluğu üyeleri ve dostlarının öz sevgi, romantik aşk, aile sevgisi ya da topluluk sevgisi hakkındaki aşk hikâyelerini dünyayla paylaşmak için kendilerini güvende hissedebilecekleri bir platform olarak hizmet ediyor.

Madison Van Rijn, Ali Haider, Bianca Daniela Nachtman ve Charlotte Carbone tarafından tasarlanan Aşk Koltukları yaşanmış aşk hikâyelerini ağırlıyor. Aşk hikâyelerini buradan dinleyebilirsiniz.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.