İGDAŞ 85 bin öğrenciye ulaştı

İGDAŞ’ın başlattığı, “İlköğretim Okullarında Güvenli Doğalgaz Eğitimi” projesinin dördüncü dönem eğitimleri sona erdi.

20.06.2011 - 00:00 | MediaCat

İGDAŞ’ın başlattığı, “İlköğretim Okullarında Güvenli Doğalgaz Eğitimi” projesinin dördüncü dönem eğitimleri sona erdi. Doğalgazın güvenli kullanımı konusunda 6,7 ve 8’inci sınıfta eğitim gören ilköğretim öğrencilerini bilinçlendirmek amacıyla yola çıkan İGDAŞ, dördüncü dönemde 5. sınıf öğrencilerini de projeye dâhil etti. Bugüne kadar 50 bin öğrenciye ulaşan İGDAŞ, eğitimlerin dördüncü döneminde 35 bin 503 öğrenciyi daha güvenli doğalgaz kullanımı konusunda bilinçlendirdi. Proje kapsamında toplam 85 bin 503 öğrenciye ulaşıldı.

İstanbul’un havasını temizlemek amacıyla 25 yıl önce kurulan İGDAŞ, ilköğretim okulu öğrencilerini doğalgazın güvenli ve doğru kullanımı konusunda bilinçlendirmek için Mayıs 2010’da “İlköğretim Okullarında Güvenli Doğalgaz Eğitimi” projesini başlattı. Proje kapsamında gerçekleştirilen eğitimlerde, doğalgazın doğru ve güvenli kullanımıyla ilgili bilgiler verildi. Eğitimlerin sonunda öğrencilere adım adım güvenlik eğitimini içeren bir animasyon filmi izletildi. Projenin dördüncü döneminde 30 bin öğrenciye ulaşmayı hedefleyen İGDAŞ, bu hedefin üstüne çıkarak 5,6,7 ve 8’inci sınıfta okuyan 35 bin 503 ilköğretim öğrencisine ulaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.