IdeaSoft’ta üst düzey atama

Şirketin pazarlama direktörlüğüne yeni bir isim getirildi.

24.01.2023 - 13:09 | MediaCat

IdeaSoft'ta üst düzey atama

E-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft’un yeni pazarlama direktörü, son 9 yıldır şirketin iş ortaklıkları müdürü olarak görev yapan Eray Cemal Şentürk oldu.

Kariyeri boyunca yazılım sektöründe satış, iş geliştirme, satış geliştirme gibi görevlerde bulunan, son görevinde ise IdeaSoft App Store, E-ticaret Çözüm Merkezi, yapay zekâ destekli Google AdPilot gibi projelerle IdeaSoft’un bir ekosistem firmasına dönüşmesine katkı sağlayan Şentürk, diğer teknoloji firmalarınca örnek alınan bir partner sistemi oluşturdu.

20 yıllık yazılım sektörü tecrübesiyle IdeaSoft’ta artık pazarlama direktörü olarak görev yapacak olan Eray Cemal Şentürk, IdeaSoft’un 17 bin aktif e-ticaret firmasına hizmet verdiğini belirtti ve ”IdeaSoft 2022 yılında Türkiye’de 10 milyon kişinin internet üzerinden alışveriş yapmasını sağlayan bir teknoloji firması ve yaklaşık 7 yıldır e-ticaret sektöründe liderliğini sürdürüyor. 2023 yılında bir yandan yerimizi daha da sağlamlaştırırken bir yandan da yapay zekâ, metaverse, NFT gibi konuları ürettiğimiz e-ticaret teknolojileriyle birleştirerek hem daha fazla işletmeye fırsat sunmak hem de daha fazla son kullanıcıya ulaşmak istiyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.