İDA’ya yeni katılım

Communication Partner İletişim Danışmanlığı, İDA’nın 19’uncu üyesi oldu. Communication Partner, Ülker, Godiva gibi markaları da bünyesinde barındıran...

12.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Communication Partner İletişim Danışmanlığı, İDA’nın 19’uncu üyesi oldu. Communication Partner, Ülker, Godiva gibi markaları da bünyesinde barındıran, gıda ve hızlı tüketim alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu Yıldız Holding’e bağlı Yıldız Ambalaj Grubu Şirketleri’nden Polinas, Farmamak, Rotopaş, Duran Doğan ile Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden bilişim sektöründe halen dünyanın lider markalarının Türkiye distribütörü Mersa Sistem, Exper markasıyla sektörün en hızlı büyüyen şirketi Datateknik, yazılım distribütörü ve bilişim eğitim merkezi Medyasoft ve Türkiye’nin yeni nesil operatörü Global İletişim’e iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

Philip Morris’e iç iletişim danışmanlığı alanında hizmet veren Communication Partner, Vespa ve Piaggio markalarını Türkiye’ye getiren Ferco Motor, dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri olarak kabul edilen Bang&Olufsen,Avrasya’nın en büyük dijital iş geliştirme ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia, Türkiye’nin ilk kurumsal film festivali Corporate Film Fest, Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulan İstanbul Şehir Üniversitesi ve Doğa Derneği’nin de iletişim danışmanlığını yürütüyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB’un “Kriz Varsa Çare de Var” kampanyası ile “ Evini Yenile Türkiye” kampanyaları ile Motosiklet Endüstrisi Derneği MOTED’in “Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık” kampanyasını yürüten Communication Partner, iletişim danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere 2007 yılının başında kuruldu. Communication Partner, her biri kendi alanında deneyimli kadrosu ile iletişim ortaklarına Kurumsal İletişim, Pazarlama İletişimi, Finansal İletişim, Medya İlişkileri, Konu/ Gündem Yönetimi, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Sponsorluk İletişimi, Sosyal Sorumluluk İletişim, İç İletişim, Çizgi Altı Tasarım, Kurumsal Yayıncılık ve Medyada Sözcülük ile Kriz İletişimi Eğitimi alanlarında hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.