İDA’nın yeni dönem başkanı belli oldu

Türkiye'nin önde gelen 15 iletişim danışmanlığı şirketini aynı çatı altında toplayan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin (İDA) olağan genel kurulu...

27.11.2008 - 11:11 | MediaCat

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA)’nın yeni Yönetim Kurulu’na; Cengiz Turhan, Barika Göncü, Ayşegül Meriç, Cem İlhan, Gonca Karakaş, Nur Başnur ve Nihal Aydoğan seçildiler.

Halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünü geliştirmek ve hizmet standartlarını yükseltmek hedefleri doğrultusunda, Türkiye’nin önde gelen 15 iletişim danışmanlığı şirketini aynı çatı altında toplayan İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) olağan genel kurulu önceki gün İstanbul’da gerçekleştirildi.

2007-2008 dönem başkanı Necla Zarakol Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin geçen iki yıl boyunca, mesleki eğitim, konferans, sektör araştırması ve üyelerarası ‘benchmark’ toplantıları yaparak ve ICCO etkinliklerine dahil olarak mesleki gelişime katkıda bulunduğunu belirtti.

Genel Kurul’da seçilen yeni yönetim kurulu, aynı gün yaptığı iş bölümü neticesinde Cengiz Turhan’ı başkanlığa, Barika Göncü ve Ayşegül Meriç’i başkan yardımcılıklarına, Cem İlhan’ı saymanlığa getirdi. Gonca Karakaş, Nur Başnur ve Nihal Aydoğan da yönetim kurulu üyeleri oldular. Yeni yönetim kurulu iki yıl görev yapacak.

Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından izleyen ve bilgi paylaşımını amaçlayan platformları da bünyesinde barındıran İDA, kurumların, şirketlerin. markaların iletişim ihtiyacını karşılayan halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’de kurumsal temsilciliğini yapıyor. Şirketlerin tüzel kişilik olarak üye olduğu dernek, aynı zamanda Uluslararası İletişim Danışmanlığı Örgütü ICCO’nun Türkiye kanadını oluşturuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.