Hürriyet’te ilk Turkcell reklamı

Yıllardır Doğan Grubu gazetelere ilan vermeyen Turkcell, bu geleneği son 1 yılda yaşanan yakınlaşma sonrası bitirdi...

26.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Yıllardır Doğan Grubu gazetelere ilan vermeyen Turkcell, bu geleneği son 1 yılda yaşanan yakınlaşma sonrası bitirdi. Hatta Ertuğrul Özkök döneminde yaşanan Can Dündar’ın Mustafa filmi polemiğinde Turkcell’in hiçbir haberinin Hürriyet’e girmediği iddia edilmişti.

2011 yılı için Doğan Grubu gazete ve TV’lere ciddi bir bütçe ayıran Turkcell, şimdiden de Doğan Grubu’nun çeşitli mecraları için ilan anlaşmaları yapıyor.

Geçtiğimiz ay Çukurova Grubu’nun ilan satış şirketi ADD ile yollarını ayıran Türkiye’nin en büyük ilan verenlerinden Turkcell, bugün de Hürriyet’in arka sayfasına tam sayfa ilan verdi.

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv de tüm ulusal basın temsilcileri ile birlikte Hürriyet, Vatan, Milliyet, Posta, Radikal ve Referans gazetelerinin ekonomi müdürlerine bir davette bulundu. 3G’nin birinci yıl kutlaması için Doğan Grubu gazeteleri salı günü Paris’teki bu etkinliğe eksiksiz katılım sağlayıp sayfalarında yer verecek.

medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.