Hürriyet Webit 2010’un basın internet sponsoru

Hürriyet İnternet Grubu Webit 2010 etkinliğinin basın internet sponsorluğunu üstlendi...

04.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Bünyesinde her biri kendi alanında marka olmuş siteler barındıran Hürriyet İnternet Grubu 27-29 Ekim tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenecek olan Webit 2010 etkinliğinin basın internet sponsorluğunu üstlendi.

Orta ve Doğu  Avrupa’ya yönelik tek  kurumsal  Dijital  İş ve Pazarlama etkinliği Webit bu sene 27-29 Ekim 2010 tarihlerinde Bulgaristan’ın başkenti Sofya’nın en büyük kongre alanı olan Milli Kültür Sarayı’nda düzenlenecek. Daima yenilikleri ve teknolojiyi takip eden Hürriyet İnternet Grubu bu sene Orta ve Doğu  Avrupa bölgesi reklam, yayın, pazarlama, web ve internet dünyasının profesyonellerinin bir buluşma noktası olan Webit’in basın internet sponsorluğunu üstlendi. Hürriyet İnternet Grubu’nun dijital yayıncılıkta bilinirliliğini uluslararası platformda da arttıracak olan bu sponsorluk kapsamında Tipeez.com Portal Müdürü Haymi Behar konuşmacı olarak katılacak.

Webit’te katılımcılar, önemli konuşmacıları ve gündemdeki konuların tartışılacağı panelleri izleyip bilgi sahibi olmalarının yanı sıra alanında öncü  online medya ve yayıncıları ve e-pazarlama uzmanları gibi dijital dünyanın liderleri ile tanışma fırsatı elde edecek, network yaratabilecek, online dünyanın en son teknolojilerini takip edip, bu dünyanın bir parçası olabilme fırsatını yakalayacaklar. Bu sene Webit’te aralarında Facebook, comScore ve BBC Worldwide’ın Başkan Yardımcıları’nın yanı sıra konusunda uzman, Yahoo!, eBay ve Microsoft’tan üst düzey yöneticiler de  yer alacak.

Geçen sene 4300’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiler ve etkinlik programı www.webitexpo.com adresinde bulunabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.