Hürriyet Kampüs’e uluslararası ödül

Hürriyet’in üniversite öğrencilerine özel gazetesi Hürriyet Kampüs, World Association of Newspapers’ın...

10.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Hürriyet’in üniversite öğrencilerine özel gazetesi Hürriyet Kampüs, World Association of Newspapers’ın (WAN – Dünya Gazeteler Birliği) Genç Okur Projesi ödüllerinde ‘Editoryal İçerik Özel Ödülü’ne layık görüldü. WAN’ın her yıl düzenlediği Young Reader Projects’in (Genç Okur Projesi) ödül töreni 16 Kasım’da San Francisco’da düzenlenecek.

Üniversite öğrencilerinin ilgisini çekecek haberleri bir araya getiren Hürriyet Kampüs, World Association of Newspapers’ın (WAN – Dünya Gazeteler Birliği) Young Reader Projects (Genç Okur Projesi) ödüllerinde Editoryal İçerik Özel Ödülü aldı. WAN’ın her yıl düzenlediği bu projede ödül alan tek Türk gazetesi Hürriyet Kampüs oldu. Ödül töreni 16 Kasım’da San Francisco’da 12. WAN-IFRA Readership Conference & Expo’da (12. Gazete Okurluğu Konferansı&Fuarı) gerçekleştirilecek.

Ödül jürisi, Hürriyet Kampüs ile ilgili “Bu enerjik proje kesinlikle takip edilmeli. Yaratıcılık, bir yayının oluşmasında son derece önemlidir. Zengin, özgürlükçü içerik kurgusu ve fotoğraf kullanımı ile Hürriyet Kampüs ödüle layık görülmüştür” açıklamasını yaptı.

22 bin tirajlı Hürriyet Kampüs, gündem, dünya, magazin, teknoloji, spor, kariyer ve eğitim gibi farklı bölümlerden oluşuyor. Gazetede 54 öğrenci, muhabir olarak görev alıyor. Hürriyet’in kimi ünlü isimleri -alfabetik sırayla- Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök, Kanat Atkaya, Mehmet Yaşin, Melike Karakartal ve Tuna Kiremitçi, Kampüs’e özel köşe yazıları yazıyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.