Hürriyet İnternet Grubu’na yeni iletişim ajansı

Hürriyet Gazetesi'nin internet alanındaki operasyonlarını çatısı altında toplayan Hürriyet İnternet Grubu, iletişim danışmanlığı...

08.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Hürriyet Gazetesi’nin internet alanındaki operasyonlarını çatısı altında toplayan Hürriyet İnternet Grubu, iletişim danışmanlığı hizmetini Marjinal Porter Novelli’den alıyor.

1993 yılından bu yana Türkiye’nin alanında öncü firmalarına iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Marjinal Porter Novelli (MPN) Türkiye’nin en köklü yayın kuruluşlarından biri olan Hürriyet Gazetesi’nin internet alanındaki operasyonlarını çatısı altında buluşturan Hürriyet İnternet Grubu ile işbirliğine gitti.

Okuyucular için ‘entegre bir yaşam platformu’ olmayı hedefleyen Hürriyet İnternet Grubu, Marjinal Porter Novelli’den iletişim danışmanlığı hizmeti alacak. Bu kapsamda Marjinal Porter Novelli, grup bünyesinde yer alan hurriyet.com.tr, yenibiris.com, hurriyetemlak.com ve hurriyetoto.com portallerinin marka gücünü daha da etkinleştirmek için gerekli stratejiler konusunda danışmanlık verecek.

Hürriyet Gazetesi İnternet Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Ahmet Özer, gerçekleştirilen işbirliği ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Hürriyet İnternet Grubu’nun kurulması, Hürriyet’in dijital medya alanındaki yatırımlarının artarak devam edeceğinin en açık göstergesi. İnternet reklamcılığı günümüzde hızlı bir yükseliş gösteriyor. Bu mecrayı kullanan kişilerin doğru ve etkin bir şekilde yönlendirilmeleri büyük önem taşıyor. Bu nedenle dijital medya alanında pek çok ilke ve başarıya imza atan Marjinal Porter Novelli ile işbirliği yapmaya karar verdik."

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise konu hakkında şunları söyledi: "Gerek MPN gerekse Porter Novelli olarak ‘yeni medya’ konusuna çok önem veriyoruz. Bu nedenle iletişim ajansı olarak yatırımlarımızı bu bakış açısıyla yapıyoruz. İnternette iş yapan şirketler için doğru adres olduğumuzun bilinciyle lider markalara hizmet vermekten gurur duyuyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.