Hürriyet İnternet Grubu kuruldu

Dijital medya alanındaki faaliyetlerini yıllardır yeni yatırımlarla sürdüren Hürriyet, bünyesinde yer alan...

22.04.2009 - 14:39 | MediaCat

Dijital medya alanındaki faaliyetlerini yıllardır yeni yatırımlarla sürdüren Hürriyet, bünyesinde yer alan Hurriyet.com.tr, Yenibiris.com, Hurriyetemlak.com, Hurriyetoto.com ve Anneyiz.biz internet portallarını “Hürriyet Internet Grubu” altında topladı.

Sürekli yatırımları ve yayıncılık birikimiyle dijital medya alanındaki faaliyetini sürdüren Hürriyet, Hürriyet Internet Grubunu kurarak internet alanındaki operasyonlarını tek çatı altında topladı. Hurriyet.com.tr, Yenibiris.com, Hurriyetemlak.com, Hurriyetoto.com ve Anneyiz.biz gibi her biri kendi alanında marka olmuş portallar artık Hürriyet Internet Grubu altında hizmet verecekler. Mevcut internet operasyonlarını büyütmek, dijital alanda yeni büyüme fırsatlarını yakalayarak bu alana yatırım yapmak ve portallar arasında koordinasyonu sağlamak amacıyla kurulan Hürriyet Internet Grubu, Hürriyet’in toplam gelirleri içerisindeki dijital medya payını önemli ölçüde artırmayı hedefliyor.

Basındaki lider konumunu ve yaratıcı yayıncılık anlayışını internet operasyonlarında da sürdürmek için kurulan Hürriyet Internet Grubu, haber, eğlence, iş bulma, ev-araba alım satımı, bilgi arama & arşivleme alanlarının yanı sıra tatil planı yapmak ya da internet ortamında fikir alış verişinde bulunmak isteyenler için tek adres olacak.

Yeni organizasyonda Internet Grup Başkanlığı Görevine 1996 yılından beri Doğan Grubu bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Ahmet Özer getirilirken, Portal ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü’ne Erhan Acar, Pazarlama Grup Müdürlüğü’ne ise Elif Bakiler getirildi.

Hürriyet Internet Grubu, bünyesinde yer alan portallar:

www.hurriyet.com.tr

Yayın yönetmenliğini Fatih Çekirge’nin yaptığı, günlük 2 milyon tekil ziyaretçisi ile Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen portalidir. Türkiye’den ve dünyadan en sıcak haberlerin yer aldığı Hurriyet.com.tr; derin bilgi içeriği, özel haberleri, ses getiren röportajları ve interaktif servisleri ile internet kullanıcısının ihtiyacı olan tüm kanalları sunmaktadır. Hurriyet.com.tr her gün genişleyen dünyasında; günlük 20.000 okuyucu yorumu ve 1 milyonu aşkın üye sayısı ile farklı ilgi alanları olan pek çok kişiye hizmet vermeye devam ediyor.

www.hurriyetemlak.com

Emlak sektörünün lider ve uzman portalı hurriyetemlak.com; emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve emlak arayanları internette bir araya getiriyor. Emlak arayan ve emlak ilanı verenlerin ilk tercihi hurriyetemlak.com’un liderliği, 2008 yılında bağımsız araştırma şirketi KMG IPSOS tarafından yapılan araştıma ile de tescil edildi. Bugün hurriyetemlak.com 6.536 kurumsal üye, 284.269 bireysel üye ve 629.325 emlak ilanı ile açık ara liderliğini sürdürmektedir.

www.hurriyetoto.com

Oto seri ilan sektöründe en genç oyuncu olan hurriyetoto.com, ikinci yılında, hızlı adımlar ile yeni hedeflere doğru ilerliyor. Otomobil ilanı denildiğinde İlk akla gelen üç siteden biri olan, kullanıcılarının; “geri dönüş oranı yüksek, ilan arama ve ilan vermesi kolay ilan sitesi olarak” tanımladığı hurriyetoto.com 2009 yılında yeni projeler ile daha çok büyüyecek.

www.yenibiris.com

Türkiye’nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar 50.000’e yakın firmaya internet bazlı seçme ve değerlendirme hizmeti sunuyor. Çok sayıda bireysel üyesi ile de geniş bir özgeçmiş bankasına sahip olan Yenibiris.com, sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik ediyor. Yerel ve küresel değişimleri göz önünde tutarak farklı sektörlere yönelik geliştirdiği eğitim odaklı projeler ile istihdam piyasasında fark yaratırken sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama süreçlerini hızlandırıp kolaylaştırmaya yönelik çözümler üretiyor.

www.anneyiz.biz

Hamilelik, doğum, bebek, çocuk, sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, beslenme ve diyet konularındaki uzmanlığı ile bir aile ve yaşam portalı olan Anneyiz.biz, aylık bir milyonun üzerinde ziyaretçisi ve 500 bin aktif üyesiyle internetteki ailelere ulaşmak için en doğru kanal.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.