Hürriyet Gazetesi’nden yeni bir online mecra

Hürriyet Gazetesi, medya ve reklam ajanslarının kullanımına "HappyHOuRS" markasıyla...

02.07.2008 - 15:22 | MediaCat

Hürriyet Gazetesi, medya ve reklam ajanslarının kullanımına “HappyHOuRS” markasıyla yeni bir ürün sundu.

Happyhours, Hürriyet Gazetesi’nin ana gazete hafta içi ve yan yayın sayfalarını online ortamda satışa sunduğu; ajansların da kapalı usül teklif vererek satın alma talebinde bulundukları bir sistem.

Pazarlama iletişimi endüstrisi gelişmiş pazarlarda İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bir süredir uygulanan bu yöntemi Türkiye’de ilk kez Hürriyet Reklam Grubu hayata geçiriyor.

Happyhours, medya ve reklam ajanslarına dolayısıyla reklamverenlere avantaj sağlayan bir sistem. Yani, reklamcılara son dakika reklam yeri satın alımında fiyat avantajı sunuyor.

Happyhours’un sunduğu iki en önemli fayda avantajlı fiyat elde edebilme ve son dakika reklam yeri alabilerek frekans artırma imkanı.
Bu faydaları bir örnekle açıklayacak olursak: Ajans bir medya planı yapar ve ve uygulamaya başlar. Kampanya devam ederken müşterisi birkaç frekansa daha ihtiyacı olduğunu söyleyerek ilave bütçe çıkarır. Ancak ajans incelediğinde görür ki müşterinin verdiği bütçe ve uygulamadaki fiyatlarla bu ek frekansı Hürriyet’ten alması mümkün değildir.

İşte bu ve benzeri durumlarda Happyhours sayesinde elde edilecek avantajlı fiyatlarla ajans ek frekanslarını Hürriyet’e kaydırabilecek.

KİMLER KULLANABİLİYOR

Ajansların Happyhours’dan faydalanabilmeleri için http://happyhours.hurriyet.com.tr adresindeki siteye üye olmaları gerekiyor. Bir ajansın Happyhours’a kayıt yaptırabilmesi ve sistemi kullanabilmesi için de Hürriyet Reklam Sistemi’ne kayıtlı, Hürriyet Gazetesi ile çalışan ve aynı zamanda Doğan Factoring ile “sorunsuz mali ilişki”si ve kredibilitesi bulunması şartı aranıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.