Hürriyet Emlak yeni iletişim ajansını seçti

Markanın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

20.08.2020 - 14:55 | MediaCat

Hürriyet Emlak yeni iletişim ajansını seçti

Tüm Türkiye’ye yayılan saha ekibi ve 200 kişiden oluşan kadrosuyla hem emlak arayanlar hem de profesyonel ve bireysel ilan sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak teknoloji çözümleri sunan Hürriyet Emlak, yeni dönemde işbirliği yapacağı iletişim ajansını seçti. Buna göre, Hürriyet Emlak’ın yeni iletişim ajansı Medyaevi İletişim oldu.

Medyaevi İletişim, Hürriyet Emlak’a yeni dönemde kurumsal itibar yönetimi, stratejik medya ilişkileri yönetimi, lider ve sözcü iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi, pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Portföyüne son olarak Hürriyet Emlak’ı ekleyen Medyaevi, aralarında Vodafone, OPPO, Procter&Gamble, Ariel, Fairy, Febreze, Oral-B, Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası, Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, AkSigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Altınyıldız Classics ve Sirena Marine gibi 40’ı aşkın markaya hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.