HSBC’ye Global Finance’tan 9 ödül

HSBC Grubu İnternet Bankacılığı'ndaki başarısını, kazandığı uluslararası ödüllerle kanıtlamaya devam ediyor...

12.11.2008 - 13:16 | MediaCat

HSBC Grubu İnternet Bankacılığı’ndaki başarısını, kazandığı uluslararası ödüllerle kanıtlamaya devam ediyor. Global Finance tarafından “Dünyanın En İyi Bireysel İnternet Bankası” ödülüne layık görülen HSBC, 8 ayrı dalda daha birinci seçilerek, büyük başarı gösterdi.

HSBC, dünyanın en itibarlı finans dergilerinden Global Finance tarafından, bu yıl 9. kez düzenlenen “Dünyanın En İyi İnternet Bankaları” yarışmasında “Dünyanın En İyi Bireysel İnternet Bankası” seçildi. Aynı yarışmanın ülke birincileri kategorisinde, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı www.hsbc.com.tr ,Türkiye’nin En İyisi seçilirken, HSBC Grubu hem “Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası” hem de “Dünyanın En İyi Bireysel İnternet Bankası” ödüllerini kazandı.

Gurur Tablosu

6 Kasım 2008’de New York’ta düzenlenen ödül töreninde HSBC Grubu, “Dünyanın En İyi Bireysel İnternet Bankası“ da dahil olmak üzere toplamda 9 büyük ödüle layık görüldü. Bölgesel kategoride HSBC, “Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası”, “Latin Amerika’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası”, “Ortadoğu ve Afrika’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası”ödüllerini kazanırken, ayrıca “Dünyanın En İyi Bireysel Fatura Ödemeleri ve Gösterimi”, “Dünyanın En İyi Bireysel Web Site Tasarımı”, “Dünyanın En İyi Kurumsal Web Site Tasarımı”, ve “Dünyanın En İyi Bireysel Güvenlik İnisiyatifi” kategorilerinde de birinci seçildi. Bu sayede HSBC, internet ortamında güvenlik, fonksiyonalite ve kullanıcı dostu tasarıma verdiği önemin karşılığını da almış oldu.

Günde 6 milyon Ziyaret

Halihazırda 77 ayrı ülkede internet bankacılığı hizmeti veren HSBC Grubu’nun bireysel ve kurumsal bankacılık web siteleri günde 6 milyon ziyaret alıyor. Dünya çapında İnternet bankacılığı’na kayıtlı 44.7 milyon bireysel müşterisi bulunan HSBC’nin sanal şubelerinde ayda ortalama 26.8 milyon adetişlem gerçekleşiyor. Bu veriler göz önüne alındığında HSBC’nin en büyük şubesinin internette faaliyet gösterdiğine dikkat çeken yetkililer, sürekli artan müşteri adedi ve işlem oranlarını, bankanın gösterdiği başarılı performansı ile birlikte takdire şayan olarak nitelendiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.