HSBC, Türkiye’nin “En İyi İnternet Bankası” seçildi

Dünyanın prestijli finans dergilerinden biri olan Global Finance, bir kez daha HSBC Türkiye’yi hem Bireysel İnternet Bankacılığı hem de Kurumsal İnternet Bankacılığı'nda “En İyi” olarak seçti.

17.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın prestijli finans dergilerinden biri olan Global Finance, bir kez daha HSBC Türkiye’yi hem Bireysel İnternet Bankacılığı hem de Kurumsal İnternet Bankacılığı’nda “En İyi” olarak seçti.

Global Finance’in düzenlediği “Dünyanın En İyi İnternet Bankaları” yarışmasında HSBC Türkiye’yi “En İyi Bireysel İnternet Bankası” ve “En İyi Kurumsal İnternet Bankası” seçti. HSBC, ödülü, online hizmet stratejisinin gücü, müşterilerine web ortamında sunduğu fırsatlar ve bunları kullandırmadaki başarısı, internet müşterilerinin sayısındaki artış, web sitesi tasarımı ve işlevselliği gibi kriterlere göre aldı.

HSBC Türkiye 4.kez en iyi seçildi…

12 yıldır bankalar arasında düzenli olarak organize edilen yarışma, dünya çapında bir jüri grubu ve Global Finance editörleri tarafından değerlendirilmektedir. HSBC Türkiye, 2008 yılı En İyi Bireysel İnternet Bankacılığı ve 2010 yılı En İyi Kurumsal İnternet Bankacılığı ödülleri ile beraber toplam 4 kez En İyi olarak seçildi.

Türkiye’nin en iyi Bireysel ve Kurumsal İnternet Bankası seçilmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten HSBC Bank yetkilileri, bu başarıyı müşterilerine sundukları hizmet ve fırsatlarla elde ettiklerini dile getirdiler. HSBC Bank olarak her zaman müşterilerine en kolay ve güvenli platformu sunmayı hedeflediklerini belirtirken, bu başarıyı elde etmelerinde büyük pay sahibi olan müşterilerine de sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.