HSBC İnsan Kaynaklarında atama

HSBC’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak...

18.06.2008 - 11:21 | MediaCat

Dündar Parlar, Haziran 2008 tarihinden itibaren HSBC’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Parlar; Türkiye İş Bankası’nda müfettiş yardımcısı olarak başladığı kariyerine, Krediler Müdürlüğü’nde aldığı çeşitli tahsis ve takip görevleri ile devam etti. 1997 yılından itibaren katıldığı Osmanlı Bankası’nda bir süre Başkan Yardımcılığı ve ardından Teftiş Kurulu Başkanlığı görevlerini yerine getirdi. 2002 yılında bağımsız yönetim-denetim danışmanlığı yaptı. HSBC Grubu’na 2003 yılında katılan Parlar, son olarak Teftiş Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyordu. Bu görevde, kurumun risk yönetimi, kontrol ve yönetişim süreçleri kapsamında bağımsız ve tarafsız bir güvence sağlamak üzere yönetim kuruluna karşı sorumlu olarak çalışan Parlar, görev sahası nedeni ile kurumun insan kaynağı ile birim ve şube süreçlerini yakından tanıma ve izleme imkanı buldu. Dündar Parlar, görev süresi içerisinde, Banka’nın taşımakta olduğu riskleri yönettiği süreçleri, iş kollarının faaliyetlerini yavaşlatmadan daha verimli kılabilmek amacına yöneldi, riski esas alan bir model uyguladı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1987 yılında mezun olan Parlar evli ve 2 çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.