MediaCat

HP’ye yeni başkan yardımcısı

HP Grafik Çözümleri’nin EMEA Bölgesi başkan yardımcılığı ve genel müdürlüğü görevine Manel Martinez getirildi.

HP’ye yeni başkan yardımcısı

HP Grafik Çözümleri’nin EMEA Bölgesi başkan yardımcılığı ve genel müdürlüğü görevine Manel Martinez getirildi.

Martinez, HP’nin dijital baskı sistemlerinden, teknik yazıcılara, yayıncılıktan, ambalaj ve paketleme baskı hizmetlerine uzanan geniş grafik sanatlar portföyünün EMEA Bölgesi hizmetlerinden sorumlu olacak.

Son iki yıldır Iberia Bölgesi’nde HP görüntüleme ve baskı grubu (IPG) başkan yardımcılığı ve genel müdürlüğü görevini yürüten Martinez, bölge genelinde verimliliğin yanı sıra etkin çalışma, büyüme ve yükselen performanstan sorumluydu.

HP’ye 1989 yılında katılan, genel iş grubu yönetimi, Ar-Ge ve pazarlama ile ilgili çeşitli pozisyonlarda çalışan Martinez, aynı zamanda mühendis olarak büyük formatlı ürünler için  cihaz yazılımı da geliştirdi.

Daha once HP’nin dünya genelinde geniş formatlı baskı tasarımı bölümünün genel müdürlüğü görevini yürüten Martinez, Barcelona ve Şanghay’daki tasarım odaklı ekiplerin de doğrudan yöneticiliğini yapıyordu.

Manel Martinez’in Katalonya Politeknik Üniversitesi’nden aldığı Bilgisayar Mühendisliği ve Barcelona’da ESADE’den aldığı MBA dereceleri de bulunuyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.