MediaCat

HP’ye Nil Karaibrahimgil’den cıngıl

HP Şubat ayında başlattığı ‘Kişiket’ kampanyası’nın duyurusunu, Nil Karaibrahimgil’in yazdığı cıngıl ile tanıttı. Kampanya dahilinde HP, Pavillion

HP’ye Nil Karaibrahimgil’den cıngıl

HP Şubat ayında başlattığı ‘Kişiket’ kampanyası’nın duyurusunu, Nil Karaibrahimgil’in yazdığı cıngıl ile tanıttı. Kampanya dahilinde HP, Pavillion alanlara kişisel etiket yani Kişiket hediye ediyor.

Hp’den notebook ve desktop alanlar, Kişiket uygulaması ile bilgisayarlarını istedikleri bir resim, fotoğraf ya da görüntü ile kaplayarak kişiselleştirebiliyor.

Yaratıcı ajans olarak Publicis Yorum, medya ajansı olarak ise Zenith Optimedia ile çalışan HP, 7 Şubat – 4 Mart arasında radyo spotları ile kampanyayı duyurmasının yanı sıra sokakta da reklam uygulamaları gerçekleştirecek.

Metro ekranlarını ve metro boardları 1 hafta boyunca durakları kullanacak olan HP, kurulan ses sistemi ile HP jingle’ını da duyuracak. Metrodaki bleutooth gönderimi ile de cep telefonlarına da ulaşacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.