Hotpoint-Ariston’lar tencere seti hediyeli

Hotpoint-Ariston yetkili satıcılarından Ağustos ve Eylül ayları boyunca Hotpoint-Ariston markalı...

28.07.2008 - 16:45 | MediaCat

Hotpoint-Ariston yetkili satıcılarından Ağustos ve Eylül ayları boyunca Hotpoint-Ariston markalı beyaz eşya fırın ve ankastre fırın alan herkes, 5 parçadan oluşan yenilikçi teknolojili Moneta tencere setinin sahibi olacak.

Mükemmel tasarımlarıyla kullanıcılara beklentilerinin ötesinde kusursuz performans, akıllı çözümler ve konfor sunan Hotpoint-Ariston’lar, tüketiciyi maksimum verim ve rahatlıkla buluştururken, aynı zamanda birbirinden kullanışlı hediyelerle memnun ediyor.

Yeni neslin ihtiyaçlarına cevap veren iddialı ve yenilikçi Hotpoint-Ariston’dan; Ağustos ve Eylül ayları boyunca fırın satın alan herkes, 5 parçadan oluşan Moneta tencere setinin de sahibi olacak. Dizaynı ve fonksiyonel özellikleriyle fark yaratan Hotpoint Ariston’larla birlikte sunulan sağlıklı Moneta tencerelerle yemek pişirme zevkini kaçırmamak için Ağustos ve Eylül aylarında mutlaka size en yakın Hotpoint-Ariston yetkili satıcısını ziyaret edin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.