MediaCat

HizliAl.com’un yönetim ekibi belirlendi

Şirketin genel müdürlük koltuğuna iGülbin Çoruh gelirken, Melih Özdemir ise genel müdür yardımcısı oldu.

HizliAl.com’un yönetim ekibi belirlendi

HizliAl.com’un üst düzey yönetim ekibi belirlendi. Şirketin genel müdürlük koltuğuna iGülbin Çoruh gelirken, Melih Özdemir ise genel müdür yardımcısı oldu.

1995 yılında Gazi Üniversitesi Bilgisayar Bölümü’nden mezun olan Gülbin Çoruh, Amerika’da lisans eğitimine devam etti. 2001-2003 yılları arasında Bilgi Üniversitesi’nde MBA’ini tamamladı.
İş hayatına Microsoft’ta Authorized Technical Education Center Firmasında Danışmanlık Grup Başkanı olarak başlayan Çoruh sırasıyla Koç Holding, Çukurova Holding bünyesinde çalıştı.
2006 yılında Vatan Gazetesi internet grubunda teknoloji müdürlüğü ve Doğan Yayıncılık ve Gazetecilik’te portal müdürlüğü gibi farklı pozisyonlarda yöneticilik yapan Çoruh, son olarak eBay Türkiye, GittiGidiyor.com’da online pazarlama müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Melih Özdemir  ise 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına Kanada Ottawa Üniversitesi bilgisayar bilimleri bölümünde araştırma görevlisi olarak başladıktan sonra , 1997 yılından itibaren 10 yıl boyunca kesintisiz olarak Superonline, MapCo, Platco, İnteltek (Turkcell Grubu Şirketleri) gibi firmalarda internet, mobil ve katma değerli servisler konusunda yöneticilik yaptı.  Özdemir,  Bilyoner A.Ş.genel müdür yardımcılığı, CE Bilgi İşlem A.Ş. genel müdür  ve BigTime Technology şirketinde genel koordinatör olarak çalıştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.