Hero Baby ve Medyasoft’a atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding'de...

03.03.2009 - 11:48 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, “Ülker Hero Baby Türkiye” Genel Müdürlüğü’ne Ramon Morte Fernandez, Medyasoft Bilgi Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü’ne Haluk Çavuşoğlu atandı.

Türk gıda sektörünün öncüsü Yıldız Holding ile dünya bebek beslenme devi İsviçre’li Hero Group’un ortaklığında 2002’de kurulan “Ülker Hero Baby Türkiye” Genel Müdürlüğü’ne Ramon Morte Fernandez getirildi. Ramon Morte Fernandez, Mart 1992’den bu yana Hero Group (Hero İspanya) bünyesinde ticaret, ticari pazarlama ve satın alma birimlerinde çeşitli yönetim görevlerinde bulundu. Ayrıca, Hero Portekiz için Genel Müdürlük sorumluluğunu da taşıyan Morte, 2006’dan bu yana Hero İspanya’nın satın alma faaliyetlerini yürütmenin yanı sıra tüm Hero Grubu için Bebek Kategorisi’ndeki satın alımları yönetmekteydi.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft’ta Satış ve Pazarlama Koordinatörlüğü’ne ise Haluk Çavuşoğlu atandı. ODTÜ Makine Mühendisliği’nde lisans, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Haluk Çavuşoğlu, ProMIS Information Systems Ltd. Şti’nde “Yönetici Ortak”, Adato Consulting Ltd. Şti.’nde “Yönetici Ortak”, Otoyol Sanayi / IVECO şirketinde “BT Direktörü” olarak çalıştı. Haluk Çavuşoğlu son olarak Siemens Healthcare’de “Grup Müdürü” olarak görev yapıyordu.