MediaCat

Her şey dostluk için

Burger King’den iç ısıtan bir reklam filmi.

Her şey dostluk için

Nathan, görme bozukluğu bulunan bir buz hokeyi oyuncusu. Hayattaki en iyi dostu ise kendisine rehberlik eden köpeği Flynn. Rehber köpek Flynn, sahibinin hayatını kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Burnu aşırı sevimli, sorumluluğu ise büyük.

Reklam ajansı Grabarz & Partner’ın amacıysa, Flynn’e bir sorumluluk daha vermek: Nathan’ı en yakın Burger King restoranına ulaştırmak.

Aslına bakarsanız, Nathan açısından yaşadığı bölgedeki Burger King restoranına gitmek konusunda bir sorun yok. Fakat iş seyahat etmeye geldiğinde, Nathan’ın birtakım sorunlarla karşılaşması da kaçınılmaz oluyor. Bu noktada sorumluluk almak ise yine Flynn’e düşüyor.

Flynn, önce günler süren bir Whopper koklama eğitimine alınıyor, ardından da sahibi ile birlikte Paris’in yolunu tutuyor. Şehirde kısa bir gezintinin ardından Flynn, “Whopper’ı bul” komutu ile harekete geçiyor ve kendisine verilen görevi başarıyla tamamlıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.