MediaCat

Her asi patinin ihtiyacı

Sigorta markasından evcil hayvanlara özel tasarım koruma.

Her asi patinin ihtiyacı

Bir köpeğin, “Ben yakalarım o topu” diye fırlayıp, olur olmaz yerlere dalması ya da beşinci kattan izlediği martıyı kolayca avlayabileceğini düşünen bir kedinin aşağı uçup kendini sakatlaması gibi üzücü hikâyelere denk gelmişsinizdir mutlaka. Evcil hayvanların meraklarını giderme tutkuları her şeyi başarabileceklerine dair aşırı özgüvenleriyle de birleştiğinde, hem kendileri hem de sahipleri için can sıkıcı sonuçlar oluşabiliyor.

Avustralya’daki evcil hayvan sahiplerinin yüzde 94’ünün minik dostlarını sigortalamadıklarından yola çıkan sigorta markası RACV ise CHE Proximity imzalı kampanyasında ne özgüveninden ne de merakından taviz vermeye yanaşmayan minik dostlarımızın tedavi hallerini gözler önüne seriyor. Tabii tasarım açısından muazzam bir farkla. Zira reklam filmlerinde üç çılgın; Lady, Leo ve Yasmina, sıradışı tasarımlarıyla dikkat çeken tıbbi malzemelerle boy gösteriyor.

Lort Smith Hayvan Hastanesi’yle işbirliği yapan marka, sevimli müşterilerinin tedavileri için özel tasarım tıbbi malzemeler sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen tıbbi malzemeler; Hızlı ve Öfkeli serisinin araç koordinatörlerinden Dennis McCarthy, dövme sanatçısı Gareth Davies, Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Tim Chappel ve heavy metal illüstratör James Jirat Patradoon imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.