MediaCat

‘Hedef iletişim dünyasını birleştirmek’

İletişim dünyasının disiplinlerini bir araya toplayan www.halklailiskiler.com yayın hayatına başladı.

‘Hedef iletişim dünyasını birleştirmek’

İletişim dünyasının disiplinlerini bir araya toplayan www.halklailiskiler.com yayın hayatına başladı.

Site hedefinin ‘bir sosyal düşünce platformu yaratmak’ olduğunu açıkladı.

Halklailiskiler.com kendini şu şöyle tanıtıyor:

"Türkiye’de iletişim çalışmalarına iş dünyasının ilgisinin yükselmesi, sektörün her geçen gün büyümesini sağlıyor. Büyüyen sektöre genç profesyoneller de ilgi gösteriyor. Halklailiskiler.com olarak amacımız, sektörün profesyonellerini, iş dünyasını, akademisyenlerini ve genç iletişimcileri aynı platformda buluşturmak. Bu çerçevede iletişim disiplinlerini geniş kitlelere anlatabilmeyi ve iş dünyasına önemini ve yararlarını daha iyi gösterebilmeyi hedefliyoruz. Sektör profesyonellerinin, mesleğe gönül verenlerin, akademisyenlerin, öğrencilerin ve yöneticilerin bilgilenmesine, bilgilerini yenilemesine ve paylaşmasına imkân sağlayacağız.

İletişimciler, gazeteciler, meslek örgütleri, iş dünyası ve paydaşları arasında dayanışma ortamı sağlamak, bilgi alışverişine ve etkileşime dayalı ve sürekli gelişime odaklı bir paylaşım ortamı hedefliyoruz. Ayrıca, iş dünyasındaki yenilikleri, gelişmeleri, projeleri, faaliyetleri, değişiklikleri de sizinle paylaşacağız."

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.