HDI Sigorta genel müdürlüğüne atama

HDI-Gerling International AG.'ye bağlı HDI Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü'ne...

26.01.2009 - 14:08 | MediaCat

HDI-Gerling International AG.’ye bağlı HDI Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne Enis Talaşman getirildi. Daha önce Genel Müdürlük görevini vekaleten Hasan Altaner yürütüyordu.

1960 Ödemiş doğumlu olan Enis Talaşman, Hacettepe Üniversitesi, Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Çalışma Bölümü mezunu.

Sigortacılık yaşamına 1987 yılında Ray Sigorta Genel Müdürlüğü’nde başlayan Talaşman, 1991 yılında İmtaş Sigorta Ankara Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 1992 yılında İsviçre Sigorta’nın Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün kurucu Bölge Müdürü oldu. 1998 yılında İsviçre Sigorta Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan Talaşman, Genel Müdür Yardımcılığı görevini 2000 yılından itibaren İstanbul’da sürdürmeye başladı.

İsviçre Sigorta’da Acenteler, Pazarlama, Bölgeler Koordinasyon, Tahsilât, İç Denetim, Eğitim, Kaza Aktüerya ve Hasar Servisi gibi farklı departmanların yöneticiliğini üstlenen Enis Talaşman; Ergoisviçre Sigorta döneminde Şirketin Genel Müdür 1. Yardımcılığı görevini üstlendi.

Enis Talaşman, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.