HDI Sigorta’da yeni atama

HDI Sigorta Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan

06.12.2007 - 15:58 | MediaCat

HDI Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürü olarak hizmet veren Tansel Us, Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

HDI Sigorta yönetim kadrosu, on yılı aşkın bir süredir şirket bünyesinde farklı kademelerde hizmet veren ve 1999’dan bu yana Güney Anadolu Bölge Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Tansel Us’un, “Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak atanmasıyla daha da güçlendi.

1996 yılında çalışmaya başladığı sigorta sektöründen önce 1992 – 1996 yılları arasında tekstil sektöründe yöneticilik, 1989 – 1992 yılları arasında da bankacılık sektöründe müfettişlik görevlerini üstlenen Tansel Us, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. HDI Sigorta’nın tüm pazarlama faaliyetlerinin planlanıp yürütülmesinden sorumlu olarak hizmet verecek olan ve iyi derecede İngilizce bilen 42 yaşındaki Us, evli ve 2 çocuk sahibi.

HDI Sigorta A.Ş., 2006 Temmuz’undan bu yana Türk sigortacılık sektöründe büyük bir ivme kaydetti. 2006 sonunda yüzde 77 oranında büyüyerek sektörde bir ilk’i gerçekleştirdi, 2007’yi ise hedeflediği gibi yüzde 50 oranında büyüyerek kapattı. HDI Sigorta geçen yıl, sadece prim ve acente sayısını artırmakla kalmadı, aynı zamanda yeniden yapılanma sürecini de tamamladı. 2007’nin Kasım ayında yeni yönetim, yeni hedeflerle iş başına geçtiğini duyurdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.