Hayat Su’ya yeni genel müdür

Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi A.Ş.'deki kariyerine, Mart 2004'te Finans Direktörü olarak başlayan...

20.01.2009 - 10:55 | MediaCat

Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi A.Ş.’deki kariyerine, Mart 2004’te Finans Direktörü olarak başlayan ve 2007 yılından bu yana Damacana İş Kolu Direktörü olarak görev yapan Yeşim Güra, Ocak 2009 itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Ambalajlı su pazarının lider markası Hayat Su’da Genel Müdürlük görevine daha önce Damacana İş Kolu Direktörü olarak görev yapan Yeşim Güra atandı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Indiana Üniversitesi’nde MBA yapan Yeşim Güra, profesyonel iş yaşamına Procter&Gamble’da Finansal Analist olarak adım attı. Aynı şirkette Finans Grup Müdürlüğü, Kurumsal Finans Direktörlüğü gibi çeşitli üst düzey pozisyonlarda bulunan Güra, 1996–1999 yılları arasında ise Sanipak’ta önemli sorumluluklar üstlendi.

Finans ve İş Geliştirme alanlarında etkinliğini ve uzmanlığını kanıtlayan Yeşim Güra, bu alanlardaki deneyimlerini Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi A.Ş Genel Müdürlük görevine de yansıtarak, kalıcı başarılara imza atmaya hazırlanıyor.

Güra’nın, strateji geliştirme, finans yönetimi, koçluk ve kişiler arası yönetim becerileri gibi konularda birçok uzmanlık sertifikası bulunuyor. Yeşim Güra, İngilizce ve Fransızca biliyor; evli ve 2 çocuk annesi…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.