MediaCat

Hayat Su’dan ‘Hayat Magazin’ dergisi

Yenilikçi vizyonuyla ambalajlı su pazarının lideri olan Hayat Su, sektöründe bir ilke daha imza atarak…

Hayat Su’dan ‘Hayat Magazin’ dergisi

Yenilikçi vizyonuyla ambalajlı su pazarının lideri olan Hayat Su, sektöründe bir ilke daha imza atarak, Hayat Magazin adında bir dergiyle tüketicisinin karşısına çıkıyor. İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya’daki Hayat Damacana Su bayilerinde ücretsiz olarak dağıtılan Hayat Magazin’in 250.000 haneye ulaşması hedefleniyor.

Tüketicilerini doğal ve sağlıklı su hakkında bilinçlendirmeyi misyon edinen Hayat Su, Hayat Magazin’in içeriğini bu misyon çerçevesinde belirledi. Hayat Magazin’de suyun insan hayatındaki önemi ve rolü, keyifli röportajlar ve yazılarla anlatılıyor.

Ambalajlı su pazarının lider markası Hayat Su, vücudumuzun doğal kaynağı su konusunda tüketici bilincini yükseltmek adına sektörde ilk olan “Hayat Magazin” projesine imza attı.

İlklerin yenilikçi markası Hayat Su, yeni dergisi ‘Hayat Magazin’ ile suyun sağlığa olan yararlarından ne kadar su tüketmemiz gerektiğine kadar uzanan geniş bilgi yelpazesini, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya illerinde bulunan tüketicilerin hizmetine sunuyor.

250.000 haneye ulaşması hedeflenen ‘Hayat Magazin’ dönemlere özel konularıyla okuyucularına keyifli anlar da yaşatacak. Renkli konu ve söyleşilerle tüketicilerine Hayat’ın içinden berrak yansımalar yaşatacak olan Hayat Magazin, su sektörüne kazandırdığı farklılıklara bir yenisini daha ekliyor.

Suyun faydalarını tüketicilerine en ince ayrıntısıyla aktaran ‘Hayat Magazin’ tüm Hayat Damacana Su bayilerinden edinilebilecek.

Hayat Magazin’e Hayat Su’yun www.hayatsu.com.tr adresindeki web sitesinden de ulaşabilecek olan tüketiciler, görüş ve önerilerini firmanın internet adresinden veya 444 0 744 numaralı telefondan iletebilecekler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.