Hayalindeki üniversiteyi kur

Özyeğin Üniversitesi, Facebook’ta başlattığı uygulamayla herkesin hayalindeki üniversiteyi kurmasını sağlıyor...

06.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Özyeğin Üniversitesi, Facebook’ta başlattığı uygulamayla herkesin hayalindeki üniversiteyi kurmasını sağlıyor. Yarışma olarak tasarlanan facebook uygulamasında, kendi üniversitesini kuran ve en fazla öğrenciye sahip olan üç yarışmacı iPad sahibi oluyor.

Yaşamla iç içe, yenilikçi, yaratıcı ve girişimci bir öğrenim merkezi olarak topluma hizmet vermeyi amaçlayan Özyeğin Üniversitesi’nin gerçekleştirdiği uygulamada, Facebook kullanan herkes oyuna katılıp kendi üniversitesini kurabiliyor.

Üniversitenin ismi, kaç kişinin öğrenim göreceği, öğrenim dili, fakülteleri, ücreti ve üniversiteyi kişiselleştirebilecek daha birçok seçim yarışmacılara sunuluyor. Yarışmanın bazı bölümlerinde günümüzde duyduğumuz veya kullandığımız kelimelerin olması, üyesi olunan grupların bulunabilmesi ve ilginç aktivitelerin seçilebilmesi üniversiteyi kurma sürecini eğlenceli ve aktif hale getiriyor.

dekatlon buzz’ın katkılarıyla 15 Temmuz – 05 Ağustos tarihleri arasında, Facebook’ta bulunan www.facebook.com/ozyeginuniversitesi adresinden yarışmaya katılım sağlanabiliyor. Üç hafta boyunca devam edecek yarışmada, üniversitesine en çok öğrenci toplayan üç yarışmacı iPad sahibi oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.